خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهدای دوران دفاع مقدس
مورخ و محقق تاریخ اسلام بیان کرد:
رویش های جدید اسلام و شیعه، نتیجه برگزاری یادواره های شهداست
مورخ و محقق تاریخ اسلام و شیعه یکی از اهداف برگزاری یادواره های شهدا را انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: نتیجه برگزاری چنین یادواره هایی رویش های جدید برای اسلام، انقلاب و تشیع است.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۰:۰۰

یادواره شهدای «خورش رستم جنوبی» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: یادواره شهدای «خورش رستم جنوبی» با حضور آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اردبیل برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۴:۰۲

همسر اولین شهید وزارت کار مهمان «نیمه پنهان ماه» می شود
خبرگزاری شبستان: پانزدهمین قسمت برنامه «نیمه پنهان ماه» با حضور همسر شهید محسن نادیه خاوری از شهدای دوران دفاع مقدس، دوشنبه ۲۲ خرداد از شبکه افق پخش می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۱:۳۵

آیت الله حائری شیرازی:
امر به معروف در راستای مصلحت جامعه و تربیت عموم مردم به کار می رود
خبرگزاری شبستان: استاد اخلاق حوزه علمیه گفت:امربه‌معروف در راستای مصلحت جامعه و باهدف تربیت عموم مردم به کار می‌رود، اما همچون سفیهان عقل را کنار نهاده و طبق هوای نفس و جهل عمل می‌کنند آنها باید نهی‌از منکر شوند.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۱۴:۱۳

همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام؛
تشییع پیکر مطهر ۴ شهید گمنام در شهرهای خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام، پیکر مطهر چهار شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرهای ایور و صفی آباد تشییع شدند.

۱۳۹۵/۵/۹ - ۱۳:۰۷

۱۶۰ ستاره درخشان بر فراز آسمان آستارا
خبرگزاری شبستان: در دوران دفاع مقدس نوجوانان و جوانان غربی ترین شهرستان گیلان به ندای حسین زمان لبیک گفته و در دفاع از کیان کشور حماسه ها آفریده و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و امروز همانند ستاره ای درخشان بر فراز آسمان این شهرستان می درخشند.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۱:۵۹