خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸

السبت ١٧ ذو القعدة ١٤٤٠

Saturday, July 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه باغ فین کاشان
مهران سرمدیان خبر داد:
۳۱ هزار نفر از آثار تاریخی کاشان در عید فطر بازدید کردند/ «باغ فین» در صدر بازدید ابنیه تاریخی کشور
معاون مدیر کل ورئیس اداره میراث فرهنگی کاشان از بازدید ۳۱ هزار گردشگر داخلی و۱۴۱ گردشگر خارجی از باغ موزه فین وخانه بروجردی ها در روز عید فطر خبر داد و گفت: باغ موزه جهانی فین کاشان در صدر بازدید ابنیه تاریخی کشور در این روز قرار گرفت.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۸:۰۳

سرمدیان:
بازدید از اماکن تاریخی کاشان امروز «رایگان» است
همزمان با روز جهانی موزه و میراث فرهنگی بازدید از مجموعه های تحت پوشش اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کاشان رایگان است.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۱:۲۷

همزمان با نیمه شعبان؛
جشن «مهربان‌ترین بابا» در باغ موزه جهانی فین برگزار شد
همزمان با ایام میلاد امام عصر(عج) و تقارن آن با روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی، جشن «مهربان ترین بابا» با حضور دو هزار دانش آموز در باغ موزه جهانی فین برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۰:۰۲

 باغ موزه فین کاشان
باغ فین کاشان، نام یک باغ ایرانی است که حمام فین نیز در آن قرار دارد. این باغ جایی است که ناصرالدین‌شاه، در سال ۱۲۳۰ شمسی صدراعظم خود امیرکبیر را در آن به قتل رساند. این اثر نیز به ثبت جهانی یونسکو رسیده است.

۱۳۹۵/۳/۹ - ۲۲:۲۹