خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام علی جلالی
اربعین، ظرفیتی برای شناساندن صحیح شیعه به دنیا است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه اربعین شهادت امام حسین علیه السلام یک ظرفیت عظیم برای تشیّع است؛ افزود: امروز یکی از راه های شناخت صحیح شیعه به دیگران از طریق همین ظرفیت امکان پذیر است.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۸:۱۰

کارنامه نامطلوب حوزه فرهنگی، باعث شد رهبری فرمان آتش به اختیار بدهند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه طی ۴۰ سال از انقلاب، در حوزه فرهنگی کارهایی انجام شده اما متأسفانه کارنامه مطلوبی نداریم؛ اظهار داشت: نتیجه این شد که رهبر معظم انقلاب، مسئله آتش به اختیار را مطرح کردند.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۱:۰۵

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان:
پیشنهاد دو قرارگاه فرهنگی در جنوب و شرق استان/سه اولویت از مجموع آسیب های اجتماعی در دستور کار است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به حوزه مأموریتی این اداره کل، به بخشی از فعالیت های انجام شده و در حال اقدام پرداخت.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۲:۴۶

در آستانه روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی؛
وضعیت نماز جماعت در مساجد کرمان/استقرار ۱۰ روحانی در حاشیه شهر برای انجام کارهای فرهنگی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان، وظیفه اصلی این نهاد را تبلیغ دین عنوان کرد و مهمترین فعالیت ها و نیز اولویت ها را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۲:۲۳

قریب به ۴۰ هزار کرمانی در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کردند
خبرگزاری شبستان: رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان با ارائه گزارشی از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در استان گفت: یکی از اجتماعات عظیم، اعتکاف است و در مجموع ۲۸۸ مسجد با ۳۹ هزار و ۵۴۰ نفر، اعتکاف برگزار کردند.

۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۸:۵۷