خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Tuesday, December 12, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سوره مهر
روایت زندگی شهید محراب آیت الله دستغیب با دو اثر سوره مهر
خبرگزاری شبستان:زندگی‌نامه داستانی شهید محراب آیت‌الله دستغیب در دو اثر سوره مهر«دوشنبه‌ای که می‌آید» و «شال سبز» به علاقه‌مندان کتاب معرفی می شود.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۴:۵۳

«حال غنچه خوب است» سرودهایی برای کودکان
خبرگزاری شبستان:«حال غنچه خوب است» مجموعه شعر «غلامرضا بکتاش» برای گروه سنی «ج» توسط سوره مهر به کودکان معرفی می شود.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۸:۵۷

«اسم من خاکریز است» منتشر شد
خبرگزاری شبستان:کتاب «اسم من خاکریز است» اثر «مرتضی سرهنگی» از سوی انتشارات «سوره مهر» برای کودکان چاپ و روانه بازار کتاب شد.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۲:۰۲

شعر بارون برای کودکان
خبرگزاری شبستان:«شعر بارون» سرودهای «محمد کرم زاده» برای کودکان در قالب مثنوی است که توسط سوره مهر به علاقه‌مندان کتاب معرفی می‌شود.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۹:۰۳

نمایشنامه‌ «بچه‌های مسجد» در شش مجلد منتشر شد
خبرگزاری شبستان:شش جلد «بچه‌های مسجد» توسط مرکزهنرهای نمایشی حوزه هنری تولید و توسط سوره مهر منتشر شده است.

۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۵:۳۴

نمایشنامه «یورت» عرض ارادت به امام رضا(ع)
خبرگزاری شبستان:نمایشنامه «یورت» به اهتمام «بهرام صادقی مزیدی» برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات «سوره مهر» عرضه شد.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۵:۴۷

ارتباط خردسالان با محیط پیرامون با «قصه‌های مامانی»
خبرگزاری شبستان:«قصه‌های مامانی» عنوان داستانی «لاله جعفری» برای خردسالان است که توسط سوره مهر به علاقه‌مندان کتاب معرفی می‌شود.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰۹:۰۲

تجدید چاپ مجموعه قصه‌های شیرین ایرانی
خبرگزاری شبستان:سه اثر از مجموعه ۹جلدی قصه‌های شیرین ایرانی بزودی توسط «سوره مهر» به چاپ دوم خواهند رسید.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۵:۳۰

«همافر» جریان شناسی یک حرکت سیاسی در مهدی نوروزی
خبرگزاری شبستان: همافرعنوان کتابی شامل خاطرات خود نوشته «مهدی نوروزی» خلبان بازنشسته نیروی هوایی است که به همت انتشارات «سوره مهر» چاپ شده است.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۳:۱۹

شعرهای کودکانه از «چه مهمان عزیزی»
خبرگزاری شبستان:مجموعه سروده های کودکانه «چه مهمان عزیزی» اثر سید «احمد میرزاده» توسط انتشارات «سوره مهر»به علاقه‌مندان کتاب معرفی می‌شود.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۰۹:۱۰

معرفی رمان تاریخی «برادرخوانده» برای نوجوانان
خبرگزاری شبستان:«برادرخوانده» رمان تاریخی« محمود مهدوی» برای گروه سنی نوجوان است که به‌تازگی توسط «سوره مهر» منتشر شده است.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۲:۱۲

«روزهای خرمشهر» کتاب شد
خبرگزاری شبستان: کتاب «روزهای خرمشهر» نوشته«مرتضی سرهنگی» از سوی انتشارات «سوره مهر» چاپ و روانه بازار کتاب شد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۹:۱۵

جلد دوم «شب‌های بمباران» چاپ شد
خبرگزاری شبستان: جلد دوم «شب‌های بمباران» بازنوشته «داود غفارزادگان» و «محمدرضا بایرامی» از سوی انتشارات «سوره مهر» چاپ شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۴:۴۱

زندگی داستانی شهید باکری به قلم داود امیریان
خبرگزاری شبستان:کتاب «آقای شهردار» که به سرگذشت داستانی سردار شهید «مهدی باکری» اختصاص دارد توسط «داود امیریان» نگاشته شده، توسط انتشارات «سوره مهر» به علاقه‌مندان کتاب معرفی می‌شود.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۰۹:۱۴

پست‌های اینستاگرامی ضرغامی کتاب شد
خبرگزاری شبستان:«یک عکس، یک حرف» عنوان کتابی است که پست‌های اینستاگرام «عزت‌الله ضرغامی» در آن گردآوری شده و توسط انتشارات «سوره مهر» در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۰۹:۳۲

«عکس پشه ای» و پنج داستان دیگر در یک کتاب
خبرگزاری شبستان:«عکس پشه‌ای» عنوان کتابی است از سید «سعید موسوی» برای کودکان و نوجوانان، که «سوره مهر» این اثر را به علاقه مندان کتاب معرفی می کند.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۳:۴۳

مبانی نظری و روش‌های کاربردی نگارش خلاقانه فیلم در یک اثر
خبرگزاری شبستان:کتاب «نگارش خلاقانه برای فیلم» از مبانی نظری تا روش‌های کاربردی را «سید مجتبی شریعتی» تالیف و «سوره مهر» آنرا منتشر ساخته است.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۳۴

بزرگمرد کوچکی که سرباز امام شد در «همه سیزده سالگی ام»
خبرگزاری شبستان:«همه سیزده سالگی ام» روایت خاطرات کوچکترین سرباز امام در اسارت عراقی هاست که هرگونه امکان سوءاستفاده تبلیغاتی از خود را ناکام گذاشت و با جهادی بی بدیل ۹ سال از بهترین دوره زندگیش بهای این پایبندی به دین و اعتقاد و کشورش شد.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۰:۲۷

گردآوری «حسین فتاحی» از مجموعه‌داستان کوتاه جوانان در یک مجلد
خبرگزاری شبستان:«روزی که دیر نمی‌شود» مجموعه داستان کوتاه از نویسندگان جوان است که توسط «حسین فتاحی» گردآوری و به تازگی توسط «سوره مهر» منتشر شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۴:۴۱

از آغاز تا پایان جنگ با روایت یک امدادگر زن
خبرگزاری شبستان:«یکشنبه آخر» که به خاطرات« معصومه رامهرمزی»، دختری ۱۴ ساله از آبادان که به آغاز تا پایان جنگ و فتح خرمشهر اختصاص دارد، توسط سوره مهر برای سیزدهمین بار منتشر شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۹:۱۰