خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١

Monday, October 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زنان معتاد متجاهر
مدیرکل سازمان بهزیستی استان تهران :
بیش از ۷۰۰۰ بیمار سخت معتاد متجاهر تحت درمان و مراقبت قرار گرفتند
بیات نژاد از تحت درمان قرار گرفتن ۷ هزارو ۶۰۰ بیمار سخت معتاد متجاهر در مراکز درمانی خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۰۹:۳۱

فرماندار تهران:
گمانه زنی آمار ۱۵۰۰ زن معتاد متجاهرصحت ندارد
فرهادی با بیان اینکه زنان معتاد متجاهر نیز دارای کمپ ترک اعتیاد هستند، گفت: وجود ۱۵۰۰ زن معتاد متجاهر صحت ندارد. تمام این آمارها حدسی است و این تعداد درست نیست.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۰۸:۰۱

مدیر کل امور بانوان استانداری تهران:
مرکز بهاران برای نگهداری زنان معتاد متجاهر واگذار می شود
شارقی گفت: حوزه اجتماعی استانداری تهران در حال انجام اقداماتی برای جمع آوری و نگهداری زنان معتاد متجاهر است بر همین اساس درصدد است با همکاری شهرداری تهران مرکزی ( ساختمان بهاران) برای نگهداری آنها فراهم کند.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۳:۴۶

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران :
هیچ مرکز بازپروری برای زنان معتاد متجاهر ایجاد نشده است
سرهنگ بخشنده با انتقاد از دستگاه های متولی جهت عدم ایجاد مرکز بازپروری برای زنان معتادمتجاهر گفت: متاسفانه ۱۵۰۰ زن معتاد متجاهر در کف خیابان ها و نقاط آلوده رها هستند.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۰:۲۶

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده:
مشکلات زیادی در حوزه نگهداری زنان معتاد متجاهر داریم
ابتکار گفت: بسیاری از استان های کشور در حوزه نگهداری زنان معتاد متجاهر به ویژه زنان منع پذیرش با مشکلات زیادی مواجه هستند ضمن اینکه زنان بسیاری نیز به دلیل مواد مخدر در زندان ها به سر می برند.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۱۰:۱۹

معاون كاهش تقاضا ی ستاد مبارزه با مواد مخدر در گفتگو با شبستان:
زنان معتاد متجاهر مبتلا به HIV ایدز تحت درمان قرار گرفتند/ از همکاری بهزیستی رضایت داریم
خبرگزاری شبستان: افشا با بیان اینکه زنان معتاد متجاهر کارتن خواب مبتلا به HIV ایدز تحت درمان قرار گرفتند گفت: در صورتی که فردی مبتلا به بیماری HIV ایدز باشد به معاونت های بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی معرفی و تحت کنترل قرار می گیرد.

۱۳۹۵/۲/۵ - ۰۸:۲۴