خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تاج محل
پلیس های تاج محل دست به سنگ شدند
پلیس های محلی در این منطقه برای فراری دادن میمون های آموزش دیده از تیر و کمان استفاده می کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۱:۴۵

مسجد « تاج محل» اندونزی؛ سمبل محبت الهی
مسجد «رملی مصفی» مشهور به مسجد تاج محل اندونزی، سمبل محبت الهی محسوب می شود و معماری زیبای آن گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۴:۴۶

نماز جماعت در این مسجد ممنوع شد
اداره باستان‌شناسی هند اعلام کرد به جز روزهای جمعه، اقامه نماز در مسجد تاج‌محل شهر اگرا در شمال این کشور ممنوع است.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۸:۳۵

تاج محل
تاج محل از پرآوازه‌ترین بناهای جهان و آرامگاه زیبا و باشکوهی است که در نزدیکی شهر آگره واقع شده‌است و یکی از عجایب هفتگانه دنیا به‌شمار می‌رود. این بنا به دستور شاه جهان، به منظوریادبود همسر ایرانی‌تبارش، بنام ارجمند بانو ساخته شده است .

۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۰:۱۰

استقبال از مسافران نوروزی در تاج محل
خبرگزاری شبستان:مسافران نوروزی که به استان مرکزی و شهر اراک سفر می کنند در مجموعه گردشگری تاج محل مورداستقبال قرار می گیرند.

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۷

آیا بنای تاریخی«تاج محل» مسجد است؟
خبرگزاری شبستان: تاج محل، یکی از عجایب هفتگانه جدید جهان در هند، از بناهای زیبایی است که درباره مسجد آن به بحث و بررسی می پردازیم.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۲:۱۵