خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

الاثنين ٢٤ ذو الحجّة ١٤٤٠

Monday, August 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدارس گیلان
۳۳ رزمایش پدافند غیرعامل در مدارس گیلان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از اجرای ۳۳ رزمایش پدافند غیرعامل در مدارس استان خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۵:۱۱

فرهنگ سرشماری در مدارس نهادینه شود
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: مدارس سهم مهمی در سرشماری داشته و باید این فرهنگ را در دانش آموزان نهادینه کنیم.

۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۱:۰۸

تشکیل کارگروه آسیب های اجتماعی دانش آموزی در گیلان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش وپرورش گیلان از تشکیل کارگروه آسیب های اجتماعی دانش‌آموزی دراستان خبر داد و گفت: این کارگروه آسیب‌های پیش روی دانش آموزان در مدارس مناطق را استحصا کرده و مورد بررسی قرار می دهد.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۰۹:۴۰

کمبود معلم بهداشت درگیلان/۱۰هزار پیشتاز سلامت در مدارس استان فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به کمبود مهلم بهداشت در مدارس استان اظهار کرد: ۱۰ هزار پیشتاز سلامت در مدارس استان فعال هستند.

۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۴:۴۴

فرهنگ خودمراقبتی از سنین پائین در جامعه نهادینه شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: باید فرهنگ خودمراقبتی به ویژه از سنین پائین در جامعه نهادینه شود تا شاهد کاهش رشد بیماری ها به ویژه دیابت در جامعه باشیم.

۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۴:۳۵

۲۲۲ مدرسه به تجهیزات استاندارد گرمایشی مجهز شدند
خبرگزاری شبستان: معاون امور عمرانی استانداری گیلان اظهارکرد: سال گذشته ۲۲۲مدرسه با یک هزار و ۴۷۰کلاس درس از لحاظ گرامیشی مجهز شده است.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۳:۰۲

مقاوم سازی ۱۱۰۰ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در گیلان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی گیلان اظهار کرد: سال گذشته یک هزار و ۱۰۰کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در گیلان مقاوم سازی شده که ۲۰درصد کل کلاس های ساخته شده در استان است.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۲:۴۳

اسکان بالغ بر ۴۸ هزار خانوار در مدارس گیلان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان از اسکان ۴۹ هزار و ۸۸۸ خانوار در تعطیلات نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان خبر داد.

۱۳۹۵/۱/۱۴ - ۱۴:۲۸

شنبه؛ تمام مدارس گیلان باز است
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: شنبه(۸ اسفند) تمام مدارس گیلان در سراسر استان باز است و هیچ مدرسه‌ایی تعطیل نخواهد بود.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۱۵:۳۰

۳۹۹ مدرسه در گیلان برای اسکان مسافران نورزی آماده می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد:۳۹۹ مدرسه در سراسر گیلان با سه هزار و ۸۳ کلاس درس اسکان میهمانان نوروزی را عهده دار هستند.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۵:۰۹

سومین دوره طرح لشکر فرشتگان در گیلان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: سومین دوره طرح لشکر فرشتگان به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گیلان برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۰۹:۴۵

همزمان با سالروز ورود امام به میهن؛
زنگ انقلاب در بیش از ۵ هزار مدرسه گیلان نواخته شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره)به کشور و آغاز برنامه های دهه فجر، زنگ انقلاب در پنج هزار و ۱۰۹ مدرسه گیلان نواخته شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۲

از ۱۲ تا ۲۲ بهمن؛
۵۰ نمایشگاه مدرسه انقلاب در مدارس گیلان دایر می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان برپایی مدرسه انقلاب را از مهمترین برنامه‌های اتحادیه در دهه فجر دانست و گفت: نمایشگاه مدرسه انقلاب در ۵۰ مدرسه تحت پوشش اتحادیه دایر می‌شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱

اعزام ۲۲۰مبلغ دینی به مدارس گیلان/ اجلاس ۸۵۰شهید دانش آموز استان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: ۲۲۰روحانی و مبلغ دینی را به یک هزارو ۱۵۰مدرسه با هماهنگی سازمان تبلیغات و اوقاف اعزام کرده ایم.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۴:۰۲

فیلم‌های جشنواره عمار در مدارس گیلان اکران می‌شود
خبرگزاری شبستان: همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار، فیلم‌های جشنواره عمار در مدارس و قرارگاه‌های شهری استان اکران خواهد شد.

۱۳۹۴/۸/۴ - ۱۳:۵۹

بیش از یکصد مدرسه در گیلان ۵ دانش آموز دارد
خبرگزاری  شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه  ثبت نام دانش آموز در گیلان رو به کاهش است گفت: در سال تحصیلی جدید یکصد و ۱۱۵ مدرسه با ۵ دانش آموز و کمتر بازگشایی خواهد شد.

۱۳۹۴/۶/۲۶ - ۱۴:۵۳

اسکان بیش از ۳۱۴هزار نفر در مدارس گیلان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از اسکان ۳۱۴هزار و ۸۱۸ نفر از خانواده فرهنگیان در مدارس گیلان از ابتدای تیر تا کنون خبر داد.

۱۳۹۴/۶/۲۲ - ۰۹:۳۵

ترویج سبک زندگی اسلامی با محوریت « زن و فعالیت های اجتماعی» در مدارس گیلان
خبرگزاری شبستان: مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان از برگزاری نشست‌های تحقیق و ترویجی سبک زندگی ایرانی اسلامی با موضوع زن و فعالیت‌های اجتماعی در استان خبر داد.

۱۳۹۴/۶/۳ - ۱۳:۴۰

۳۸۵هزار نفر روز مسافر نوروزی در مدارس گیلان اسکان یافتند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از اسکان ۳۸۵هزار نفر روز مسافر نوروزی در مدارس سراسر استان در قالب طرح نوروزی خبر داد.

۱۳۹۴/۱/۱۰ - ۱۳:۵۳

مدارس گیلان آماده اسکان مسافران نوروزی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: در تعطیلات نوروزی امسال ۳۸۹ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی تجهیز شده است.

۱۳۹۳/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۷