خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ المحرّم ١٤٤١

Friday, September 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سنت قرض الحسنه
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان اردبیل:
تولید کنندگان کالای ایرانی حمایت می شوند
وکیلی، گفت: بر اساس رسالت و اهداف تدوین شده در بانک قرض الحسنه مهر ایران و تحقق شعار رونق تولید از تولید کنندگان کالای ایرانی حمایت می شود.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۰:۲۰

وکیلی:
اجرای طرح حمایت از کالای ایرانی برای رونق اشتغال های کوچک
مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل، گفت: طرح حمایت از کالای ایرانی در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری برای حمایت از اشتغال های کوچک و تولید کالای ایرانی اجرا می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۲:۵۵

مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل:
قلم وسیله پیشرفت، ترقی و توسعه زندگی بشری است / فرهنگ سازی بانکداری اسلامی توسط بانک مهر ایران
مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل گفت: قلم وسیله پیشرفت، ترقی و توسعه زندگی بشری هست و در جریان افتادن قلم برای ثبت لحظه های ناب زندگی بشری تقدس خاصی به آن بخشید.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۴۱

باید سنت قرض الحسنه در جامعه ساری و جاری شود
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل سازمان اقتصاد اسلامی ایران با اشاره به اینکه ما باید فرهنگ قرض الحسنه را جا بندازیم، گفت: قرض الحسنه در این غوغای بانکی مظلوم واقع شده است و باید سنت قرض الحسنه در جامعه ساری و جاری شود.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۲:۴۳

افتتاح ۲۹۰ هزار حساب در بانک قرض الحسنه رسالت خراسان رضوی
خبرگزاری شبستان:مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت خراسان رضوی ار افتتاح ۲۹۰ هزار حساب در این بانک طی مدت ۵ سال اخیر در استان خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۴:۴۲

اساس قرض الحسنه اعتقادی، اجتماعی و فرهنگی است
خبرگزاری شبستان:مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت با اشاره به اینکه مجموع منابع این بانک ۱۰ هزار میلیارد تومان است، گفت: اساس قرض الحسنه اعتقادی، اجتماعی و فرهنگی است.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۴:۲۰

مشارکت عمومی در «طرح باشگاه خیرین» بانک مهر ایران ستودنی است
خبرگزاری شبستان: مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل گفت: «طرح باشگاه خیرین» با هدف ترویج فرهنگ قرض الحسنه و هدفمند شدن نیت خیرخواهانه خیرین در بانک مهر ایران راه اندازی شده بود که با استقبال عمومی همشهریان استان اردبیل مواجه شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۵

همزمان با ایام الله دهه فجر؛
طرح «فجر ۹۵» با نیت خیرخواهانه توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل گفت: طرح «فجر ۹۵» همزمان با ایام الله دهه فجر با نیت خیرخواهانه توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران اجرا می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۰

سنت قرض الحسنه نیتی برای حل مشکلات اشتغال، بیماری و تحصیل جامعه است / حمایت از اقتصاد خرد برای تحقق اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل گفت: سنت قرض الحسنه از بطن دین مبین اسلام برخواسته و نیتی برای حل مشکلات اشتغال، بیماری و تحصیل جامعه است.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۲:۰۰

همزمان با دهه امامت و ولایت،
افتتاح صندوق قرض الحسنه«ولایت» کمیته امداد در گیلان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان از افتتاح صندوق حمایتی امداد با عنوان «ولایت» قبل از عید غدیر در رشت خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۲۵ - ۱۲:۲۹

رئیس بانک قرض‌الحسنه رسالت استان اصفهان در گفتگو با شبستان/
کانون‌های فرهنگی مساجد بهترین مبلّغ فرهنگ قرض‌الحسنه/۷ آیه در قرآن کریم توصیه به قرض الحسنه کرده است
خبرگزاری شبستان: رئیس شعب بانک قرض‌الحسنه رسالت استان اصفهان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد را به واسطه فعالیت های خودجوش مردمی که برخواسته از عشق و ارادت به اهل بیت(ع) است، بهترین مبلّغ فرهنگ قرض‌الحسنه برشمرد.

۱۳۹۵/۴/۹ - ۱۱:۲۸

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
قرض الحسنه فرهنگی برآمده از مساجد برای جامعه است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: نشر فرهنگ غنی قرض الحسنه جزو واجبات دین اسلام است و این فرهنگ از مساجد به جامعه عرضه شد.

۱۳۹۴/۶/۲۲ - ۱۴:۳۳

استاندار خراسان جنوبی خبر داد:
وجود ۱۸۰ میلیارد تومان معوقات بانکی در استان/ موسسات مالی و اعتباری فاقد مجوز قانونی حق فعالیت ندارند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۸۰ میلیارد تومان معوقات بانکی در استان وجود دارد، گفت: سیستم بانکی استان باید از طرق مراجع قضایی پیش بینی شده تلاش خود را بازگرداندن این اعتبارات به سیستم بانکی بکار گیرد.

۱۳۹۴/۶/۱۴ - ۱۳:۳۳

قرض الحسنه، معروفی که مظلوم واقع شده است
خبرگزاری شبستان: یكی از اصل های مهمّ اسلامی، اصل قرض الحسنه است كه در قرآن و زندگی اهل بیت (علیهم السلام) اهتمام بسیاری به آن  شده است و قرض الحسنه معروفی است که در سال های گذشته مظلوم واقع شده است.

۱۳۹۴/۱/۲۴ - ۱۲:۳۱

قرض الحسنه،؛تحولی در اقتصاد و فرهنگ کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: قرض الحسنه،؛تحولی در اقتصاد و فرهنگ کشوراست و نباید صرفا به قرض الحسنه به عنوان یک ساز و کار پولی نگاه شود.

۱۳۹۳/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۴

اعطای وام قرض الحسنه به پنجاه دانشجوی جهاد دانشگاهی البرز
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز گفت: صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان شعبه استان البرز در نیمه اول سال جاری به پنجاه تن از دانشجویان تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرد.

۱۳۹۳/۹/۵ - ۱۱:۴۶

مدیرشعب بانک کشاورزی کردستان:
پرداخت بیش از 19 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به جوانان کردستانی
خبرگزاری شبستان: مدیرشعب بانک کشاورزی کردستان از پرداخت بیش از 19 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در نیمه نخست سال جاری به جوانان استان خبرداد.

۱۳۹۳/۸/۴ - ۱۲:۰۰

ترويج سنت قرض الحسنه؛ مهم ترين رسالت صندوق مهر امام رضا(ع)
خبرگزاري شبستان:مدیرعامل صندوق مهر امام رضا(ع) گفت: ترويج سنت قرض الحسنه مهم ترين رسالت صندوق مهر امام رضا(ع) است و این صندوق تلاش کرده برای ارزیابی موقعیت های مناسب اقتصادی و ایجاد زنجیره ای از کسب و کارهای مرتبط، برنامه و عملکرد مدون و حساب شده ای داشته باشد.

۱۳۹۳/۶/۳۱ - ۱۲:۴۲