خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

الخميس ٩ المحرّم ١٤٤٠

Thursday, September 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرگزاری شبستان
جامعه مخاطب گفتمان‌های دانش‌آموزی تبلیغات اسلامی سمنان رشدداشت
خبرگزاری شبستان: رئیس تبلیغات اسلامی سمنان از رشد ۱۰ درصدی جامعه مخاطب گفتمان‌های دانش‌آموزی تبلیغات اسلامی سمنان نسبت به سال تحصیلی گذشته خبرداد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۱:۵۱

«جشن الفبا»، پایانی خوش برای دانش آموزان کلاس اولی
خبرگزاری شبستان: با حضور دانش آموزان کلاس اول، بشکرانه یادگیری الفبا، جشن الفبا، جشن گام نهادن در مسیر علم‌آموزی و ادامه راه تعلیم و تربیت در مدارج بالاتر برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۰:۲۳

عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس:
گزارش های مالی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم ارائه شود/ فراکسیون قرآن و عترت از مسابقات قرآن کریم حمایت می‌کند
خبرگزاری شبستان:سعیدی گفت:یکی ازمسائلی که امروزباید به آن دقت کرد ارائه گزارشات مالی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بود، در برخی موارد یک سری از افراد به دنبال جنجالی کردن حاشیه‌ها هستند و انتشار گزارش مالی مسابقات می‌تواند مانع از چنین حاشیه‌هایی شود.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۰۸:۲۰

با حضور اعضاء ستاد مسابقات قرآن کریم؛
چهلمین جلسه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور برگزار شد
خبرگزاری شبستان: چهلمین جلسه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور با حضور برخی اعضای این ستاد در هتل ارم تهران برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۰۸:۱۷

خانه دار شدن بیش از ۷۰ مددجوی کمیته امداد استان سمنان
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد استان سمنان از صاحب خانه دار شدن ۷۵ مددجوی این نهاددر استان سمنان خبرداد.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۵۵

ماحصل حمایت از تولید داخلی استقلال اقتصادی/استفاده از کالای ایرانی فرهنگ سازی شود
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه میامی ماحصل حمایت از تولید داخلی را استقلال اقتصادی عنوان کردوگفت: حمایت از تولید داخلی یکی از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور محسوب می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۹:۴۷

۷ اثر تاریخی و فرهنگی در استان سمنان ثبت جهانی می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: هفت اثر تاریخی و فرهنگی در استان سمنان ثبت جهانی می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۸:۵۳

رسانه بهترین ابزار برای توسعه و فرهنگ سازی و ترویج گفت و گو در جامعه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر اینکه گفتگو روش و نظام علمی دارد گفت: بهترین ابزار برای توسعه و فرهنگ سازی و ترویج گفت و گو در جامعه رسانه است.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۱:۵۳

پس از اقامه نماز جمعه؛
مردم نمازگزار تهرانی در اعتراض به اقدام ترامپ راه‌پیمایی کردند
خبرگزاری شبستان: پس از اقامه نماز جمعه، تظاهرات مردمی ضد استکباری علیه عهد شکنی دولت مستکبر و غیرقابل اعتماد آمریکا در سراسر کشور برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۶:۴۰

زارعی در پیش خطبه‌های نماز جمعه:
اتفاقات جولان سوریه یک شکست نظامی، سیاسی و اطلاعاتی برای اسرائیل بود
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه اتفاقی که در جولان سوریه افتاد نشانه تحول استراتژیک در منطقه است، گفت: امروز در جولان سوریه یک غافل‌گیری برای اسرائیل اتفاق افتاد و این غافل‌گیری شکست نظامی، سیاسی و اطلاعاتی برای آن ها بود.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۴:۵۶

سردار غلامی در پیش خطبه نماز جمعه:
مسئولان وظیفه دارند در مقابل دشمنان بایستند/خروج آمریکا از برجام آغاز فاز جدید دیگری در جنگ با ایران است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: مسئولان وظیفه دارند در مقابل دشمنان بایستند، بیگانه سعی دارد به ما برجام موشکی را تحمیل کنند، اگر برجام موشکی را هم بپذیریم برجام تاثیرگذاری در منطقه را چگونه بپذیریم؟

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۴:۵۶

آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه:
بیگانگان همه «سر ته یک کرباس هستند»/ موفقیت در ارتباط با خداست نه کدخدا
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز موقت تهران گفت: بیگانگان همه «سر ته یک کرباس هستند»، اتحادیه اروپا هم در بدعهدی چیزی از آمریکا کم ندارد، این افراد مگر قرار نبود در ایران به کار تجاری بپردازند پس چرا تا به امروز قراردادهای هواپیمایی ما را لغو کردند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۳:۵۰

تظاهرات محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا دراستان سمنان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: تظاهرات مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا در استان سمنان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۰:۳۸

نخستین دوره تخصصی تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی در شاهرودبرگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج از برگزاری نخستین دوره تخصصی تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی درشهرستان شاهرود خبرداد.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۹:۵۹

دو هزار جانباز قطع نخاعی از خدمات بهداشتی و درمانی بنیاد شهید بهره‌مند می‌شوند‌‌
خبرگزاری شبستان: معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با تأکید بر لزوم گسترش خدمات درمانی به جانبازان کشور گفت: دوهزار جانباز قطع نخاعی از خدمات بهداشتی و درمانی بنیاد شهید بهره‌مند می‌شوند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۸:۳۹

بیش از یک هزار مبلغ به مناسبت اعیاد شعبانیه به نقاط مختلف استان سمنان اعزام شدند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: یک هزار و ۲۴۳ مبلغ به مناسبت اعیاد شعبانیه به نقاط مختلف این استان اعزام شدند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۱:۱۵

بازدید معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان از خبرگزاری شبستان
خبرگزاری شبستان: معاون، آموزش، پژوهش و فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان و رییس عقیدتی سیاسی پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی استان از خبرگزاری شبستان در بندرعباس بازدید کردند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۰:۳۷

برگزاری مسابقه کتابخوانی معیار انقلاب، معمار انقلاب
خبرگزاری شبستان: مرحله دوم مسابقه کتابخوانی معیار انقلاب، معمار انقلاب به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۲۲

گشایش نمایشگاه عکس شهر یاران در سمنان
خبرگزاری شبستان: با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و شهردار سمنان دومین نمایشگاه عکس «شهر یاران» در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان گشایش یافت.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۲:۵۰

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:
مسجد حلقه اتصال به حضرت حق تعالی/ مساجد نباید به گروه خاصی اختصاص داشته باشد
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسجد حلقه اتصال افراد به حضرت حق تعالی است، گفت: مساجد نباید به گروه خاصی اختصاص داشته باشد لذا همه در مسجد باید احساس امنیت و آرامش کنند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۹:۳۵