خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه همدان
امام جمعه همدان:
عزت و مقاومت درس بزرگ عاشورا /غرب غیر قابل اعتماد است
آیت الله شعبانی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت استمرار شعار امام حسین (ع) در کربلا است، گفت: یکی از درس هایی که باید از عاشورا گرفت عزت است.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۲۲:۰۸

امام جمعه همدان:
آمریکا شرایط جنگ با ایران را ندارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: مردم بدانند که جنگ نمی شود و آمریکا می داند شرایط اقتصادی منطقه ای اقتضای جنگ را ندارد.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۸:۱۷

امام جمعه موقت همدان:
​ثبت نام در حوزه علمیه تا ۲۵ فروردین ادامه دارد/ حرکت آمریکا در تروریست خواندن سپاه احمقانه بود
امام جمعه موقت همدان اظهار کرد: آمریکا سپاه را به خوبی شناخته که در مقابل آن ایستاده است که تروریست خواندن سپاه احمقانه بود.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۷:۰۸

رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
با اقتدار مسير انقلاب را پيش می‌بريم
آیت الله محمدی گفت: با اقتدار مسير انقلاب اسلامی را پيش می‌بريم و مدعيان حقوق بشر كه خود در كشتار مردم بيگناه دست دارند ما را نصیحت می‌کنند که خنده‌دار است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۱

ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور:
نماز جمعه مرکز تجلی وحدت جامعه اسلامی است
حجت الاسلام حاج علی اکبری با بيان اينكه نعمت نماز جمعه به بركت انقلاب اسلامی نصيب كشور شد گفت: نماز جمعه مرکز تجلی وحدت جامعه اسلامی است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۰

دولت در مسئله "برجام" عزت ملت ایران را حفظ کند
خبرگزاری شبستان:مسئول بسیج دانشجویی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان همدان با بیان اینکه دولت در مسئله "برجام" عزت ملت ایران را حفظ کند، اظهار کرد: آمریکا با وجود برجام مصائب و تحریم‌ها به ملت ایران وارد کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۹:۴۱

امام جمعه موقت همدان:
جشن نیمه شعبان فرصت مناسبی برای آگاهی رسانی از سیره علمی و عملی ائمه اطهار (ع) است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت همدان اظهار کرد: جشن های نیمه شعبان فرصت مناسبی برای آگاهی رسانی از سیره علمی و عملی ائمه اطهار(ع) به ویژه امام عصر(عج) است.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۲۰:۵۴

امام جمعه موقت همدان:
ضرورت تکریم امام جعفر صادق در بین اهالی کسبه/ تبحر امام جعفر صادق (ع) در ۵۰۰ علم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت همدان اظهار کرد: در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) باید کسبه نسبت به تعطیلی مغازه های خود اقدام کنند.

۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۶:۳۸

امام جمعه همدان:
امام علی (ع) دریچه شناخت خداوند است/ امروز رژیم صهیونیستی در بدترین شرایط خود قرار دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: امام علی (ع) دریچه شناخت خداوند است و همه کرامات و خصوصیات امام علی (ع) شمردنی نیست.

۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۶:۲۳

امام جمعه همدان:
حقوق‌های نجومی چهره نظام را مخدوش می کند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: حقوق‌های نجومی چهره نظام را مخدوش می کند و این افراد باید در مقابل محرومان جامعه و در پیش وجدان خود خجالت زده باشند.

۱۳۹۵/۴/۲۵ - ۱۶:۳۹

شرط رسیدن به حقایق الهی خودسازی است/ وجود ارتش در ایران موجب کشیدن دندان طمع دشمنان شده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت همدان گفت: وجود ارتش در ایران اسلامی موجب شده است دشمنان دندان طمع حمله را از این کشور بکشند.

۱۳۹۵/۱/۲۷ - ۱۷:۳۰