خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢

Wednesday, September 30, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مشارکت بانک شهر
نقش آفرینی بانک شهر در کاهش مشکلات واحدهای تولیدی استانی
برقی گفت: بانک شهر با هدف کاهش مشکلات ایجاد شده بواسطه گسترش شیوع ویروس کرونا و به منظور کمک به "جهش تولید" در کشور، ارائه تسهیلات مناسب به واحدهای تولیدی استانی را به طور گسترده در دستور کار قرار داده است.

۱۳۹۹/۶/۴ - ۱۰:۰۳

نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی:
افزایش ۳۵ درصدی بودجه قطار شهری کرج
کولیوند از مذاکرات صورت گرفته با بانک شهر در خصوص ارائه تسهیلات به شهرداری کرج خبر داد و گفت: در راستای انجام پروژه های عمرانی بودجه قطار شهری کرج ۳۵ درصد افزایش یافت.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۹

شعار «شهر در تعطیلات هم هست» محقق شد
خبرگزاری شبستان: بانک شهر که از پیش از شروع سال نو حضور خود را در ایام تعطیل اعلام کرده بود، توانست به شعار انتخابی خود برای این ایام یعنی «شهر در تعطیلات هم هست»، جامه عمل بپوشاند.

۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۴:۲۶

بانک مرکزی روی صرافی الکترونیک حساس است/ ایجاد ۲ صرافی الکترونیک در شیراز
خبرگزاری شبستان: سرپرست منطقه چهار بانک «شهر» فارس با اشاره به اینکه بانک مرکزی روی صرافی الکترونیک به دلیل بحث ارزی حساسیت زیادی دارد، گفت: ۲ صرافی الکترونیک در صورت تصویب بانک مرکزی، در شیراز راه اندازی می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۴:۴۱

میزان فعالیت پیشخوان های بانک «شهر» در ایام نوروز ۹۷ تشدید می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی بانک «شهر» کشور گفت: در ایام تعطیلات نوروز ۹۷، میزان فعالیت پیشخوان های «شهرنت»، «وب کیوسک» و «خود دریافت» تشدید می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۴:۳۴

شهرداری مسائل صنفی رسانه ها را مورد حمایت قرار خواهد داد
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه شهرداری مسائل صنفی رسانه ها را مورد حمایت قرار خواهد داد، گفت: رسانه ها و اصحاب رسانه در خور نام شهر شیراز گام بردارند.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۳:۱۸

بانک شهر در تولید و اشتغال بر پایه اعتماد عمومی اثرگذار است
خبرگزاری شبستان:رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر با اشاره به اقبال واعتماد عمومی از این بانک گفت: با رسیدگی به صورت‌های مالی، امیدواریم مجمع بانک در موعد مقرر برگزار و سود حداکثری به تمام سهامداران پرداخت شود.

۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۰۹:۱۰

سامانه ۸۶۵۵ بانک شهر پاسخگوی شبانه روزی شهروندان در ایام نوروز
خبرگزاری شبستان:سامانه نظارت و ارتباط مردمی بانک شهر در ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شهروندان خواهد بود.  

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۲:۱۲

در سال جاری؛
۵ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای خط ۲ قطار شهری منتشر کردیم
خبرگزاری شبستان:سرپرست منطقه یک بانک شهر کشور با بیان اینکه ۹ درصد سهام بانک شهر متعلق به شهرداری مشهد است، افزود: در سال جاری ۵ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای خطر ۲ قطار شهری مشهد منتشر کردیم.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۵

رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر؛
پیشخوان های شهر نت در ۲۰ نقطه مشهد فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان:رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر با اشاره به اینکه باید بانکداری سنتی را فراموش کرده و به سمت بانکداری تمام الکترونیک برویم، افزود: پیشخوان های شهر نت در ۲۰ نقطه مشهد فعالیت می کنند.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۳۰

صرافی الکترونیکی در راه شیراز
خبرگزاری شبستان: سرپرست منطقه ۴ بانک «شهر» مستقر در فارس گفت: صرافی الکترونیکی هم در آینده نزدیک به شیراز خواهد آمد که منتظر مجوز بانک مرکزی برای نصب آن هستیم و اکنون چهار دستگاه از این نوع صرافی در کشور وجود دارد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۴

تخفیف ۲۰ درصدی کارت‌های بانک شهر در نمایشگاه کتاب زنجان
خبرگزاری شبستان:سرپرست معاونت شعب و توسعه بازار یابی بانک شهر از تخفیف ۲۰ درصدی کارت‌های بانک شهر در هشتمین نمایشگاه کتاب زنجان خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۰۹:۳۱

مشارکت بانک شهر با دولت برای تحول بنیادین در ساختار کلانشهر کرج
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: مشارکت این بانک نقش ویژه در توسعه ساختار شهری کلانشهر کرج خواهد داشت.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۰۸:۳۵