خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح کتاب و کتابخوانی
معاون فرهنگی، هنری و ورزشی سازمان فرهنگی شهرداری شیراز عنوان کرد:
برپایی دبیرخانه دائمی «ترویج کتاب شیراز»، در فرهنگسرای «کتاب» شیراز
رضایی با اشاره به اینکه بخش فرهنگی و هنری در کنار بخش اوقات فراغت در فرهنگسراهای شهرداری شیراز، گسترش می یابد، گفت: برپایی دبیرخانه دائمی «ترویج کتاب شیراز» را در فرهنگسرای «کتاب» در بلوار گلستان شاهد هستیم.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۴۴

به همت اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس انجام می شود:
اجرای طرح «عید خوب، کتاب خوب» در پایگاه های فرهنگی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، فعالیت مراکز این کانون را در ایام تعطیل و روزهای نوروز را بیانگر اهمیت کتاب و کتابخوانی دانست و اجرای طرح «عید خوب، کتاب خوب» در پایگاه های فرهنگی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۸

طرح عیدانه کتاب در نوروز ۹۶ برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد مقدس از اجرای طرح عیدانه کتاب در ایام نوروز ۹۶ خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۰

طرح پاییزه فروش کتاب با صدرنشینی خراسان رضوی به پایان رسید
خبرگزاری شبستان:پس از رقابت تنگاتنگ کتاب فروشی‌های مشهد و تهران در طرح پاییزه فروش کتاب، خراسان رضوی با کسب رتبه برتر صدر نشین این رقابت شد.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۲:۵۰

کیف پر کتاب در کانون پرورش فکری شهمیرزاد اجرا شد
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکزفرهنگی‌هنری کانون شهمیرزادگفت:طرح «کیف پر کتاب من» در راستای طرح توسعه و ترویج کتاب‌خوانی در مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری شهمیرزاد برگزار شد.

۱۳۹۵/۶/۸ - ۱۲:۲۲

اینفوگرافیک/ رسم کتابخوانی به روایت رهبری
خبرگزاری شبستان: ۱۱ توصیه مقام معظم رهبری، برای ترویج فرهنگ کتابخوانی؛کتابهای خوبی را که می خرید، پس از مطالعه به دوستان و فرزندانتان بدهید تا آنها هم بخوانند...

۱۳۹۵/۲/۲۴ - ۱۰:۱۷

مسابقه کتابخوانی ویژه رابط بانوان کانون های مساجد جنوب کرمان
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد جنوب کرمان گفت: مسابقه کتابخوانی ویژه مدیران مسئول خانم و رابط بانوان کانون ها در جنوب کرمان برگزار می شود.

۱۳۹۳/۹/۱۳ - ۱۶:۰۱

مسابقه کتابخوانی اشک باید راز دار باشد در اراک
خبرگزاری شبستان: مسابقه ای از کتاب «اشک باید رازدار باشد» بین اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.

۱۳۹۳/۸/۱۸ - ۱۲:۱۰

طرح کتاب و کتابخوانی در 20 مدرسه تهران اجرا می شود
مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح کتاب و کتابخوانی در تعدادی از مدارس استان تهران با مشارکت وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۳۱ - ۱۲:۰۶