خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سفیر ژاپن
سفیر ژاپن در ایران در مراسم افتتاح همزمان مراکز پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان:
ژاپن ۵۰ دستگاه ماموگرافی دیجیتال ژاپنی به عنوان کمک بلاعوض به ایران اهداء کرد
سفیر ژاپن در ایران گفت: ژاپن و ایران در حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دارند و دولت ژاپن همیشه از پایبند بودن ایران به برجام حمایت کرده است.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۲:۰۷

صالحی در دیدار با سفیر ژاپن در تهران:
میهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران فرصتی برای گسترش ارتباطات فرهنگی است
وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با سفیر ژاپن با اشاره به حضور کشورها به عنوان میهمان در نمایشگاه کتاب گفت:حضور ژاپن به عنوان میهمان ویژه در دوره آینده نمایشگاه کتاب این فرصت رابه وجود می آورد که دو ملت بیش از گذشته با فرهنگ و تمدن یکدیگر آشنا شوند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۶:۵۷

چرا سفیر ‌ژاپن در تهران بازداشت شد؟
خبرگزاری شبستان:سفیر ژاپن در یک مهمانی شبانه در اردیبهشت ماه گذشته در تهران بازداشت شده است. رسانه های ‌ژاپنی گزارش دادند وی که کارت مخصوص دیپلماتیک خود را به همراه نداشت در یک مهمانی و در حالی که نوشیدنی الکی در ‌آن سرو می شد بازداشت شده است.

۱۳۹۵/۶/۱ - ۱۱:۱۹

نجات دریاچه ارومیه یک شبه اتفاق نمی افتد
خبرگزاری شبستان: سفیر ژاپن در جمهوری اسلامی ایران گفت: نجات دریاچه ارومیه نیاز به زمان دارد و یک شبه اتفاق نمی افتد.

۱۳۹۳/۶/۳۱ - ۱۱:۴۳