خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠

Sunday, February 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ثبت وقف جدید
ثبت سی و هشتمین وقف گیلان در سال جاری
علیزاده اعلام کرد: سی و هشتمین وقف گیلان با نیت فعالیت‌های قرآنی در بندرانزلی ثبت شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۶

در ۶ ماهه اول سال جاری؛
۱۶ وقف جدید در تربت حیدریه ثبت شده است/ وقف صدقه جاری
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه با بیان اینکه وقف صدقه جاری است، گفت: در ۶ ماهه اول سال جاری در این شهرستان ۱۶ مورد وقف جدید به ثبت رسیده است.

۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۰:۴۹

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
اجرای ۱۵۷ برنامه در دهه وقف/ ۵۳ وقف جدید در خراسان جنوبی ثبت شد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اجرای ۱۵۷ عنوان برنامه همزمان با دهه وقف در استان، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۳ وقف جدید در سامانه به ثبت رسیده است.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۹:۲۸

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل:
وقف با نیت اشاعه فرهنگ مهدویت و انتظار ثبت شد
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: وقف با نیت اشاعه فرهنگ مهدویت و انتظار به نام واقف خیراندیش اردبیلی ثبت شد.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۳:۴۶

هفتمین وقف جدید چهارمحال و بختیاری ثبت شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از ثبت وقف یک مجتمع فرهنگی اجتماعی در منطقه دشتک شهرستان اردل خبر داد و گفت: در سال جاری هفت جدید در استان به ثبت رسیده است.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۷:۱۳

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان:
اجرای طرح «ضیافت الهی» در ۳۶ امامزاده و بقعه متبرکه استان/ ۹۲ وقف جدید در گلستان به ثبت رسید
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: طرح «ضیافت الهی» در ماه مبارک رمضان امسال در ۳۶ امامزاده و بقعه متبرکه استان اجرا می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۲۱:۴۴

ثبت ۵۸۰ رقبه وقفی آستان قدس در سامانه حدنگار کشور
خبرگزاری شبستان:معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی از ثبت بیش از ۵۸۰ رقبه و پلاک ثبتی موقوفاتی آستان قدس رضوی در سامانه حدنگار کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۷:۴۰

۵۴ اُمین وقف گیلان در لنگرود ثبت شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف گیلان اعلام کرد: واقف خيرانديش لنگرودي جديدترين وقف استان را با نیت امور قرآنی به نام خود ثبت کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۰۹:۲۹

ثبت ۲۰ وقف جدید در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از ثبت ۲۰ وقف جدید در این استان طی ۹ ماهه امسال خبر داد و گفت: این موقوفات با هدف کمک به درمان بیماران سرطانی، کمک به نیازمندان و امور دینی وقف شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۶:۴۹

نهمین وقف شهرستان رودسر به ثبت رسید
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسر، اعلام کرد: جديدترين وقف استان گيلان و نهمین وقف شهرستان رودسر توسط واقف خيرانديش رودسری به ثبت رسيد.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۸:۰۷

ثبت وقف جديد در شهرستان آستانه اشرفيه
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آستانه اشرفیه اعلام کرد: واقف خيرانديش آستانه‌ای، جديدترين وقف استان را به نام خود ثبت كرد.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۷:۲۷

در ایام دهه وقف صورت گرفت:
ثبت ۸ وقف جدید در شهرستان ملایر
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر، از ثبت ۸ وقف جدید در ایام دهه وقف در این شهرستان خبرداد و گفت: در سال جاری ۷ وقف در این شهرستان به ثبت رسیده بود.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۴:۱۴

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان خبر داد:
ثبت ۶ وقف جدید در هفته وقف/ ۱۲۰۰ گلستانی در طرح قدم های آسمانی تا امام مهربانی شرکت کردند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان از ثبت ۶ وقف جدید همزمان با هفته وقف در استان خبر داد و گفت: این وقف ها در شهرهای گرگان، مینودشت و آزادشهر به ثبت رسیده است.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳:۱۴

ثبت وقف جدید در شهرستان رودسر همزمان با هفته وقف
خبرگزاری شبستان: نخستین وقف شهرستان رودسر همزمان با اولین روز از هفته وقف در این شهرستان ثبت شد.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۷:۲۸

ثبت هشت وقف جدید در شهرستان نهاوند 
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند، از ثبت وقف یک باب عمارت به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال در دومین روز از دهه وقف در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۹:۵۳

در ایام دهه وقف صورت می گیرد:
ثبت ۱۲ وقف جدید در استان همدان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان اظهار کرد: در ایام دهه وقف ۱۲ وقف جدید در استان همدان به ثبت خواهد رسید.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۷:۳۴

وقف دو هزار متر زمین در صومعه سرا
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف صومعه سرا اعلام کرد: واقف صومعه سرایی دو هزار متر زمین با نیت فعالیت‌های قرآنی در این شهرستان وقف کرد.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۰:۰۹

از ابتدای امسال تاکنون؛
ثبت ۱۴ وقف جدید/ ۴۰ اثر ادبی به دبیرخانه جشنواره وقف رسید
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی، از ثبت ۱۴ وقف جدید از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۴:۲۱

۹۸ متر مربع زمین در بابلسر وقف شد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های بابلسر و فریدونکنار گفت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری یک باب منزل مسکونی به مساحت ۹۸ متر مربع از سوی ورثه مرحوم سیدعباس موسوی در بابلسر ثبت شده است.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۵:۵۲

ثبت ۱۱ وقف جدید در شهرستان ملایر
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر، از ثبت ۱۱ وقف جدید از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان خبرداد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۸