خبرگزاری شبستان

جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٠ رمضان ١٤٣٨

Friday, May 26, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های فرهنگی هنری مساجد
مساجد مازندران با طرح ربیع القرآن، ماه رمضان را در آغوش می گیرند
خبرگزاری شبستان: مساجد مازندران با اجرای طرح ربیع القرآن و برنامه های قرآنی برای نخستین بار در آخرین روز شعبان به استقبال و در آغوش گرفتن ماه رمضان می روند.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۰۸:۲۶

کانون های مساجد باید دارای چشم انداز باشند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان یکی از رسالت های مهم کانون های فرهنگی هنری را احیای کارکردهای متنوع مساجد دانست و تاکید کرد: کانون ها باید برای گام برداشتن در مسیر عمران معنوی مساجد، برای خود چشم انداز تعریف کنند.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۷:۱۴

امام جمعه رودخانه؛
ضرورت سمت و سودادن خیرین به حمایت از کارهای فرهنگی در مسجد/کانون ها زمینه ماندگاری نوجوانان و کودکان در مساجد را فراهم کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بخش رودخانه گفت: کانون های فرهنگی هنری با بهره مندی از ایده جوانان متعهد و تحصیلکرده، کودکان و نوجوانان را به مسجد جذب و با اعطای مسئولیت به آنان، زمینه ماندگاری آنان را فراهم سازند.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۶:۲۱

حماسه سوم خرداد نمادی از پیروزی، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: از حماسه سوم خرداد به عنوان نمادی از پیروزی، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن یاد می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۳:۲۸

لزوم راه اندازی جبهه فرهنگی واحد/ همگرایی رمز پیروزی در جنگ فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: مسئول امور خواهران ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با تاکید بر راه اندازی یک جبهه فرهنگی واحد، گفت: هم گرایی و هم افزایی فعالیتها، رمز پیروزی در جنگ فرهنگی است.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۳:۲۰

اعضای کانون های مساجد ساری در پویش مردمی «نه به روزه خواری»شرکت می کنند
خبرگزاری شبستان: پویش مردمی «نه به روزه خواری»، عصر فردا (۴ خرداد) در آستانه ماه ضیافت الهی برای نخستین بار در مازندران آغاز می شود که اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد ساری در این حرکت، شرکت فعالی خواهند داشت.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۹:۵۱

ضرورت هم افزایی مجموعه های فرهنگی برای عملیاتی کردن الگوی زن مجاهد انقلاب اسلامی
خبرگزاری شبستان: مسئول امور خواهران ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بر ضرورت هم افزایی و همکاری مجموعه های فرهنگی برای عملیاتی کردن الگوی زن مجاهد انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: با اجرای این الگو بسیاری از کاستی های موجود برطرف می شود.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۷:۲۳

در چهارمحال و بختیاری صورت گرفت؛
نمایشگاه دستاوردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه زنان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه دستاوردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه زنان با حضور مسئول امور خواهران ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور امروز ۲ خرداد در نگارخانه شهید شهرانی شهرکرد افتتاح شد.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۵:۴۰

نقش تعیین کننده زن در خانواده/ الگوی زن مجاهد انقلابی تبدیل به گفتمان شود
خبرگزاری شبستان: مسئول امور خواهران ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با تاکید بر نقش تعیین کننده زن در موفقیت یک خانواده، گفت: برای تبیین جایگاه زن و ارائه الگوی زن مجاهد انقلابی در جامعه نیازمند گفتمان سازی هستیم.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۴:۲۸

استقبال معاون وزیر ارشاد از تولیدات گروه فرهنگی هنری نبوت فردوس/
درخشش شادی حلال در روی سن/ از گریم با چسب رازی تا جذب ۸ هزار مخاطب
خبرگزاری شبستان: از همان ابتدا کمبود امکانات را سدی در مقابل کار نمی دانستند چرا که بعد از گذشت یک دهه از فعالیت هنری، هنرمندان گروه فرهنگی هنری نبوت فردوس «هنوز» با چسب رازی گریم می کنند تا لبخند را بر لبان ۸ هزار مخاطب خود مهمان کنند.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۰:۳۲

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در برابر هجمه‌های دشمنان تأثیرگذار هستند
خبرگزاری شبستان: تهیه کننده رادیو مرکز سمنان گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد همواره نهادی تأثیرگذار در برابر انواع هجمه‌های دشمنان هستند.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۰:۱۹

تولید فکر و تربیت جوان متدین مصداق بارز عمران معنوی مساجد است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان، تولید فکر و اندیشه و تربیت جوانان متدین، متعهد و حساس نسبت به مبانی دینی، اصول و ارزش های نظام اسلامی و تعالی و توسعه جامعه را از مصادیق بارز عمران معنوی مساجد برشمرد.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶

نشست تخصصی ستاد اوقات فراغت «آسمانی ها» شهرستان بن برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نشست تخصصی ستاد اوقات فراغت «آسمانی ها» با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری به منظور تشریح، تبیین و انتظارات از پایگاه های مجری طرح اوقات فراغت امروز ۲۷ اردیبهشت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن برگزار شد.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۴:۱۵

۱۰۰ میلیون ریال تجهیزات کتابخانه ای در کانون های مساجد خراسان رضوی توزیع شد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از توزیع ۱۰۰ میلیون ریال تجهیزات کتابخانه ای در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۳۱

معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، خبر داد:
بهره‌مندی ۲۰ هزار نفر از نعمت سواد به همت کانون‌های مساجد
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: ۲۰ هزار نفر از مردم ایران به همت این کانون‌ها و همکاری سازمان نهضت سوادآموزی از نعمت سواد برخوردار شده‌اند.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰۹:۱۹

تاکید بر استفاده از ایده جوانان در برنامه ریزی ها/هیات اندیشه ورز در کانون های مساجد راه اندازی شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجدهرمزگان بر راه اندازی هیات«اندیشه ورز» در کانون های فرهنگی هنری تاکیدکرد و گفت: با راه اندازی این هیات، در کنار بهره گیری ازتجربه پیشکسوتان، از ایده جوانان در برنامه ریزی ها بیش از پیش استفاده شود.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۵:۲۹

کانون های مساجد بشاگرد راه « والی» را ادامه دهند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد والی، تاکید کرد: کانون های فرهنگی هنری شهرستان بشاگرد باید در راه این مجاهد خستگی ناپذیر را در حوزه جهاد فرهنگی ادامه دهند.

۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۱:۴۲

اجرای طرح « ربیع القرآن» در مساجد استان مرکزی
خبرگزاری شبستان: طرح قرآنی « ربیع القرآن» به صورت طرح یک روزه در روز ۲۹ شعبان ماه به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۴:۲۳

مساجد به عنوان پایگاه های اجتماعی در مشارکت مردم در انتخابات نقش مهمی دارند
خبرگزاری شبستان: فرماندار سوادکوه گفت: مساجد و کانون های مساجد به عنوان پایگاه های اجتماعی و نهادهای فرهنگی با فراخوان عمومی و توجیه مردم به دور از حاشیه، جانبداری و له یا علیه شخصی در تشویق و مشارکت به شرکت در انتخابات، نقش مهمی دارند.

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۳:۵۰